Šesto kolo: FK “Mladost” Gacko – FK “Vlasenica” Vlasenica 2:2

U subotu 12. septembra, fudbaleri Mladosti dočekali su ekipu FK „Vlasenica“ iz Vlasenice. Utakmica je počela u 16:30 časova. Na samom početku utakmice gosti su iznenadili domaću ekipu i rezultat je 1:0 za goste. Deset minuta kasnije gosti udvostučuju svoju prednost i rezultat je već velikih 2:0. Do kraja poluvremena domaćin uspjeva da konsoliduje svoje redove i postiže pogodak u 43. minutu da bi se sa rezultatom od 2:1 za goste otišlo na odmor.

U nastavku utakmuce domaći fudbaleri pokušavaju doći do izjednačenja, stvaraju mnogo prilika ali ne dolazi do promjene rezultata. Konačno u 83. minutu Mladost uspijeva da izjednači za 2:2 iz kaznenog udarca. Do kraja utakmice domaćin je imao još par dobrih prilika ali rezultat ostaje nepromjenjen. Strijelci za Mladost su bili Goranović u 22. i Ćeranić u 83. minutu, dok su za goste pogotke postigli Milovanović u 7. i Šargić u 15. minutu igre.