Шесто коло: ФК “Младост” Гацко – ФК “Власеница” Власеница 2:2

У суботу 12. септембра, фудбалери Младости дочекали су екипу ФК „Власеница“ из Власенице. Утакмица је почела у 16:30 часова. На самом почетку утакмице гости су изненадили домаћу екипу и резултат је 1:0 за госте. Десет минута касније гости удвостучују своју предност и резултат је већ великих 2:0. До краја полувремена домаћин успјева да консолидује своје редове и постиже погодак у 43. минуту да би се са резултатом од 2:1 за госте отишло на одмор.

У наставку утакмуце домаћи фудбалери покушавају доћи до изједначења, стварају много прилика али не долази до промјене резултата. Коначно у 83. минуту Младост успијева да изједначи за 2:2 из казненог ударца. До краја утакмице домаћин је имао још пар добрих прилика али резултат остаје непромјењен. Стријелци за Младост су били Горановић у 22. и Ћеранић у 83. минуту, док су за госте поготке постигли Миловановић у 7. и Шаргић у 15. минуту игре.