Peto kolo: FK “HE na Drini” Višegrad – FK “Mladost” Gacko 1:1

U subotu  05. septembra, fudbaleri Mladosti su gostovali u Višegradu, gdje su se sastali sa ekipom “HE na Drina” Višegrad. Utakmica je počela u 17 časova na gradskom stadionu u Višegradu. Odmah na početku utakmice u 13. minutu naši fudbaleri dolaze do prednosti od 1:0, a strijelac je bio Ćeranić, da bi se sa tim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku utakmice domaćin počinje sa ozbiljnijom igrom, pa dolazi do izjednačenja u 72. minutu iz kaznenog udarca, a strijelac je bio Marković. Do kraja utakmice naši fudbaleri nastavljaju sa stvaranjem prilika ali nije došlo do promjene rezultata. Konačno „HE na Drina“ Višegrad – „Mladost“ Gacko 1:1.

Nakon pet odigranih kola, FK “Mladost” se nalazi na trećem mjestu Druge lige Istok.