Пето коло: ФК “ХE на Дрини” Вишеград – ФК “Младост” Гацко 1:1

У суботу  05. септембра, фудбалери Младости су гостовали у Вишеграду, гдје су се састали са екипом “ХЕ на Дрина” Вишеград. Утакмица је почела у 17 часова на градском стадиону у Вишеграду. Одмах на почетку утакмице у 13. минуту наши фудбалери долазе до предности од 1:0, а стријелац је био Ћеранић, да би се са тим резултатом отишло на одмор.

У наставку утакмице домаћин почиње са озбиљнијом игром, па долази до изједначења у 72. минуту из казненог ударца, а стријелац је био Марковић. До краја утакмице наши фудбалери настављају са стварањем прилика али није дошло до промјене резултата. Коначно „ХЕ на Дрина“ Вишеград – „Младост“ Гацко 1:1.

Након пет одиграних кола, ФК “Младост” се налази на трећем мјесту Друге лиге Исток.