OKK „Gacko“ – KK „Prijedor“ 80:82

Proteklog vikenda, pred prepunim tribinama sportske dvorane u Gacku, košarkaši OKK „Gacko“ poraženi su od ekipe „Prijedor“ iz Prijedora, rezultatom 80:82. Po četvrtinama 15:13, 24:22, 20:32, 21:15.

U pravom košarkaškom spektaklu uz veliku podršku navijača, ekipa Gacka je dobro otvorila utakmicu i dominirala čitavih 20 minuta, da bi na poluvrijeme otišla sa 5 poena prednosti. Međutim, drugo poluvrijeme je bilo u znaku ekipe iz Prijedora, ali i sudijske trojke Komara, Mišelića i Ćosovića. Vođeni podrškom sa tribina, OKK „Gacko“ stiže prednost ekipe Prijedora od 14 poena, i 8 sekundi prije kraja susreta imaju napad za pobjedu, ali Bogićević nije imao sreće, čime gostujuća ekipa ostvaruje svoju 11 pobjedu.

U ekipi Gacka, najefikasniji je bio Tepavčević sa 24, Bogićević 17, Crnogorac i Milanović sa 15 poena. Iz kluba se zahvaljuju navijačima na velikoj podršci tokom susreta.