Fudbal: Sutjeska – Mladost 3:1

U četvrtfinalu Kupa RS, fudbaleri Mladosti su gostovali u Foči gdje su se sastali sa domaćom Sutjeskom. Na početku utakmice fudbaleri Mladosti su startovali loše, jer su nakon dvije grube greške odbrambenih igrača domaći poveli sa 2:0.

U 1. minutu domaći su nakon greške Loza poveli 1:0 golom Vladimira Radovića, koji je rezantnim udarcem sa šesnaest metara pogodio desni donji ugao golmana Guzine. Samo četiri minuta kasnije ,solo prodor kroz odbranu Mladosti napravio je igrač domaćih, Ognjen Pljevaljčić, i pogodio za 2:0. Fudbaleri Mladosti su nakon toga imali nekoliko ozbiljnih prilika ali ih nisu uspjeli iskoristiti. Prvi put je to bilo u 32. minutu, kada je Ćeranić uposlio Prela koji je bio neprecizan. Deset minuta kasnije, u izmijenjenim ulogama su bili Prelo i Ćeranić, ali je golman domaćeg tima, Petrović, izašao kao pobjednik. U 45. minutu Andrić je dobro uposlio Ćeranića, koji nije uspio da savlada golmana Petrovića.

I drugo poluvrijeme je počelo boljom igrom Mladosti, ali su dobre prilike propustili Lozo u 55. i  Ćeranić u 58. minutu. Mladost je uspjela da smanji rezultat u 65. minutu, kada je dodavanje Loza i nespretnost odbrane domaćeg tima iskoristio Ćeranić i smanjio prednost domaćina na 2:1.
U finišu susreta, u 90. minutu, domaći igrač Šuka je savladao golmana Guzinu i pogodio mrežu za konačnih 3:1.

U 54. Minutu, pred golom domaćih  je povrijeđen igrač Mladosti, Krsto Denda, koji je nakon ukazane pomoći u Opštoj bolnici Foča pušten da ide kući.
Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Mrković (od 68. minuta Dubljević), Andrić, Denda (od 54. minuta Pušara), Vico, Komnenić, Lozo, Vasiljević, Ćeranić, Goranović i Prelo.

Rezultati četvrtfinala Kupa Republike Srpske:

FOČA:  Sutjeska – Mladost (Gacko) 3:1

ŠAMAC:  Borac – Radnik (Bijeljina) 0:2

ETNO SELO:  Zvijezda 09 – Tekstilac (Derventa)  1:2

SREBRENICA:  GuberRudar Prijedor 0:1

U polufinale Kupa RS koje se igra na proljeće 2014. godine, dalje su se plasirali: Rudar (Prijedor), Radnik (Bijeljina), Sutjeska (Foča) i Tekstilac (Derventa).