Фудбал: Сутјеска – Младост 3:1

У четвртфиналу Купа РС, фудбалери Младости су гостовали у Фочи гдје су се састали са домаћом Сутјеском. На почетку утакмице фудбалери Младости су стартовали лоше, јер су након двије грубе грешке одбрамбених играча домаћи повели са 2:0.

У 1. минуту домаћи су након грешке Лоза повели 1:0 голом Владимира Радовића, који је резантним ударцем са шеснаест метара погодио десни доњи угао голмана Гузине. Само четири минута касније ,соло продор кроз одбрану Младости направио је играч домаћих, Огњен Пљеваљчић, и погодио за 2:0. Фудбалери Младости су након тога имали неколико озбиљних прилика али их нису успјели искористити. Први пут је то било у 32. минуту, када је Ћеранић упослио Прела који је био непрецизан. Десет минута касније, у измијењеним улогама су били Прело и Ћеранић, али је голман домаћег тима, Петровић, изашао као побједник. У 45. минуту Андрић је добро упослио Ћеранића, који није успио да савлада голмана Петровића.

И друго полувријеме је почело бољом игром Младости, али су добре прилике пропустили Лозо у 55. и  Ћеранић у 58. минуту. Младост је успјела да смањи резултат у 65. минуту, када је додавање Лоза и неспретност одбране домаћег тима искористио Ћеранић и смањио предност домаћина на 2:1.
У финишу сусрета, у 90. минуту, домаћи играч Шука је савладао голмана Гузину и погодио мрежу за коначних 3:1.

У 54. Минуту, пред голом домаћих  је повријеђен играч Младости, Крсто Денда, који је након указане помоћи у Општој болници Фоча пуштен да иде кући.
Младост је играла у саставу: Гузина, Мрковић (од 68. минута Дубљевић), Андрић, Денда (од 54. минута Пушара), Вицо, Комненић, Лозо, Васиљевић, Ћеранић, Горановић и Прело.

Резултати четвртфинала Купа Републике Српске:

ФОЧА:  Сутјеска – Младост (Гацко) 3:1

ШАМАЦ:  Борац – Радник (Бијељина) 0:2

ЕТНО СЕЛО:  Звијезда 09 – Текстилац (Дервента)  1:2

СРЕБРЕНИЦА:  ГуберРудар Приједор 0:1

У полуфинале Купа РС које се игра на прољеће 2014. године, даље су се пласирали: Рудар (Приједор), Радник (Бијељина), Сутјеска (Фоча) и Текстилац (Дервента).