Fudbal: „Sloga Junajted“ Bijeljina – „Mladost“ Gacko 4:1

Fudbaleri  Mladosti su u drugom kolu  Druge lige RS  gostovali u Bijeljini gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Sloga Junajted“. Ekipa je nastupila oslabljena bez povrijeđenih Goranovića, Nikolića, Dubljevića, Salatića, Komnenića, Aničića i Ćeranića.

Bila je to utakmica prava prvenstvena sa dosta šansi u kojoj je domaćin pokazao više. Domaći su poveli u 11. minutu golom Antunović Dragiše. Na 1:1 izjednačio je Delić Stefan u 60. minutu. U 65. minutu igrač domaćih Tonković Ivica postiže pogodak za 2:1, da bi u 68. minutu Marić Vladimir povećao na 3:1. U 85. minutu  Antunović Dragiša postiže svoj drugi pogodak, a četvrti za svoju ekipu i konačan rezultat od 4:1 za domaćina. Zaslužena pobjeda domaćina nad podmlađenom ekipom Mladosti.

Mladost je igrala u sastavu: Šuković. Bratić, Bokić, Lozo, Antelj, Avdalović, Dubljević D, Lambić, Delić, Jokanović i Crnogorac.

Nakon odigrana dva kola na prvom mjestu je ekipa FK „Sloga“ iz Donjeg Crnjelova sa šest bodova. Mladost se nalazi na devetom mjestu sa osvojena tri boda.

U narednom, trećem kolu Prvenstva RS – Druga liga „Istok“ koje se igra  u subotu 26. avgusta sa početkom u 17:30 časova, fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Proleter“ iz Dvorova.