Фудбал: „Слога Јунајтед“ Бијељина – „Младост“ Гацко 4:1

Фудбалери  Младости су у другом колу  Друге лиге РС  гостовали у Бијељини гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Слога Јунајтед“. Екипа је наступила ослабљена без повријеђених Горановића, Николића, Дубљевића, Салатића, Комненића, Аничића и Ћеранића.

Била је то утакмица права првенствена са доста шанси у којој је домаћин показао више. Домаћи су повели у 11. минуту голом Антуновић Драгише. На 1:1 изједначио је Делић Стефан у 60. минуту. У 65. минуту играч домаћих Тонковић Ивица постиже погодак за 2:1, да би у 68. минуту Марић Владимир повећао на 3:1. У 85. минуту  Антуновић Драгиша постиже свој други погодак, а четврти за своју екипу и коначан резултат од 4:1 за домаћина. Заслужена побједа домаћина над подмлађеном екипом Младости.

Младост је играла у саставу: Шуковић. Братић, Бокић, Лозо, Антељ, Авдаловић, Дубљевић Д, Ламбић, Делић, Јокановић и Црногорац.

Након одиграна два кола на првом мјесту је екипа ФК „Слога“ из Доњег Црњелова са шест бодова. Младост се налази на деветом мјесту са освојена три бода.

У наредном, трећем колу Првенства РС – Друга лига „Исток“ које се игра  у суботу 26. августа са почетком у 17:30 часова, фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Пролетер“ из Дворова.