Fudbal: Poraz u gostima

Fudbaleri Mladosti su u okviru 23. kola Prvenstva RS gostovali u Novom Gradu, gdje su se sastali sa domaćom Slobodom.

Fudbaleri Slobode su ostvarili ubjedljiviju pobjedu od 3:0, pošto su u potpunosti nadigrali ekipu Mladosti. Domaći su poveli 1:0 u 21. minutu golom Jelisavca.
Pred sam završetak prvog poluvremena sudija Docić iz Banja Luke dosudio je penal za domaćina koji je realizovao Antonić i donio prednost od 2:0.

U 54. minutu Dejan Lozo je dobio drugi žuti karton, za koga je utakmica bila završena i prije samog kraja.

U 61. minutu golman Mladosti Guzina je oborio igrača domaćih Antonića, i dobio crveni karton, te Antonić dovodi domaće u vođstvo od 3:0.

Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Mrković, Andrić, Denda, Vico, Komnenić, Goranović, Lozo, G. Sušić (od 54. min. Dubljević, od 77. min. N. Sušić), Vasiljević, Prelo (od 61. min. Kolak).

Nakon 23. kola fudbaleri Mladosti zauzimaju 9. mjesto sa osvojena 32 boda. Na prvom mjestu se nalazi Mladost iz Velike Obarske sa 45 bodova, ispred Sloge iz Doboja koja ima 42 boda.

U  subotu, 18. maja, sa početkom u 17:00 sati Mladost će ugostiti FK „Rudar“ iz Ugljevika.

Omladinci Mladosti, Kadeti i Juniori su se u okviru 25. kola Omladinske lige BiH grupa „JUG“ u nedelju 12. maja sastali sa FK „Turbina“ Jablanica. Domaći su bili bolji u oba susreta. Kadeti su pobijedili sa 2 : 0, a Juniori sa 3 : 0.

U subotu, 18. maja  u okviru 26. kola, Omladinci Mladosti gostuju u Gornjem Vakufu gdje se sastaju sa domaćom NK „Sloga“. Utakmice počinju u 10:00 i 12:00 sati.

Nakon 25. kola omladinci Mladosti i Juniori i Kadeti zauzimaju 7. mjesto na tabeli.