Фудбал: Пораз у гостима

Фудбалери Младости су у оквиру 23. кола Првенства РС гостовали у Новом Граду, гдје су се састали са домаћом Слободом.

Фудбалери Слободе су остварили убједљивију побједу од 3:0, пошто су у потпуности надиграли екипу Младости. Домаћи су повели 1:0 у 21. минуту голом Јелисавца.
Пред сам завршетак првог полувремена судија Доцић из Бања Луке досудио је пенал за домаћина који је реализовао Антонић и донио предност од 2:0.

У 54. минуту Дејан Лозо је добио други жути картон, за кога је утакмица била завршена и прије самог краја.

У 61. минуту голман Младости Гузина је оборио играча домаћих Антонића, и добио црвени картон, те Антонић доводи домаће у вођство од 3:0.

Младост је играла у саставу: Гузина, Мрковић, Андрић, Денда, Вицо, Комненић, Горановић, Лозо, Г. Сушић (од 54. мин. Дубљевић, од 77. мин. Н. Сушић), Васиљевић, Прело (од 61. мин. Колак).

Након 23. кола фудбалери Младости заузимају 9. мјесто са освојена 32 бода. На првом мјесту се налази Младост из Велике Обарске са 45 бодова, испред Слоге из Добоја која има 42 бода.

У  суботу, 18. маја, са почетком у 17:00 сати Младост ће угостити ФК „Рудар“ из Угљевика.

Омладинци Младости, Кадети и Јуниори су се у оквиру 25. кола Омладинске лиге БиХ група „ЈУГ“ у недељу 12. маја састали са ФК „Турбина“ Јабланица. Домаћи су били бољи у оба сусрета. Кадети су побиједили са 2 : 0, а Јуниори са 3 : 0.

У суботу, 18. маја  у оквиру 26. кола, Омладинци Младости гостују у Горњем Вакуфу гдје се састају са домаћом НК „Слога“. Утакмице почињу у 10:00 и 12:00 сати.

Након 25. кола омладинци Младости и Јуниори и Кадети заузимају 7. мјесто на табели.