Fudbal: Mladost – Sloga 2:1

Derbi kola je opravdao očekivanja, domaćin da zabilježi pobjedu i mirno očekuje nastavak prvenstva, a gosti iz Doboja da  pobjedom  ili sa jednim osvojenim bodom  ostanu u trci za plasman u Premijer ligu.

Mladost je povela  u 2. minutu  golom Bojana Mrkovića. U 20. minutu gosti su izjednačili na 1:1, a konačnih 2:1 za Mladost ostvario je Rajko Ćeranić, što je bio i konačan rezultat utakmice. U drugom poluvremenu oba tima su imala još šansi za postizanje golova, ali je rezultat ostao nepromijenjen.

Mladost  je igrala u sastavu: Guzina, Mrković, Denda, Sušić G. (od 73. minuta Vico J.), Vico M, Andrić, Komnenić, Vasiljević, Goranović (od 87. minuta Sušić N.), Lozo, Ćeranić (od 89. minuta Drakul).

Nakon 21. kola fudbaleri Mladosti su zauzeli  6. mjesto sa osvojena 32 boda.

U  subotu 04. maja Mladost će se u Višegradu sastati sa  domaćinom Drina HE.

Omladinci Mladosti-Kadeti i Juniori su u okviru 23. kola Omladinske lige BiH grupa „JUG“ gostovali u Čitluku gdje su se sastali sa domaćim NK Brotnjo.

Kadeti si igrali neriješeno 1:1, a Juniori su izgubili sa 2:0.

U četvrtak, 02. maja Omladinci Mladosti ugostiće  NK „Bigeste“iz Ljubuškog.

Utakmice će početi u 10:00  i 12:00 sati.