Фудбал: Младост – Слога 2:1

Дерби кола је оправдао очекивања, домаћин да забиљежи побједу и мирно очекује наставак првенства, а гости из Добоја да  побједом  или са једним освојеним бодом  остану у трци за пласман у Премијер лигу.

Младост је повела  у 2. минуту  голом Бојана Мрковића. У 20. минуту гости су изједначили на 1:1, а коначних 2:1 за Младост остварио је Рајко Ћеранић, што је био и коначан резултат утакмице. У другом полувремену оба тима су имала још шанси за постизање голова, али је резултат остао непромијењен.

Младост  је играла у саставу: Гузина, Мрковић, Денда, Сушић Г. (од 73. минута Вицо Ј.), Вицо М, Андрић, Комненић, Васиљевић, Горановић (од 87. минута Сушић Н.), Лозо, Ћеранић (од 89. минута Дракул).

Након 21. кола фудбалери Младости су заузели  6. мјесто са освојена 32 бода.

У  суботу 04. маја Младост ће се у Вишеграду састати са  домаћином Дрина ХЕ.

Омладинци Младости-Кадети и Јуниори су у оквиру 23. кола Омладинске лиге БиХ група „ЈУГ“ гостовали у Читлуку гдје су се састали са домаћим НК Бротњо.

Кадети си играли неријешено 1:1, а Јуниори су изгубили са 2:0.

У четвртак, 02. маја Омладинци Младости угостиће  НК „Бигесте“из Љубушког.

Утакмице ће почети у 10:00  и 12:00 сати.