Fudbal: 18. kolo, FK „Rudar“ Ugljevik – FK „Mladost“ Gacko 0:0

Fudbaleri Mladosti su u 18. kolu Prvenstva Druge lige grupa „Istok“ gostovali u Ugljeviku gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Rudar“. Nakon 90 minuta zanimljive igre utakmica je završena neriješenim rezultatom 0:0. Šanse za postizanje golova imale su obje ekipe, ali su mreže ostale netaknute. Od 75. minuta ekipa Rudara igrala je sa igračem manje zbog isključenja Pavlovića nakon dobijena dva žuta kartona.

Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Mrković, Šiljegović, Samardžić (od 19. min. Dangubić), Salatić, Dubljević (od 85. min.Bjelogrlić), Petković, Drakul, Goranović, Lozo,Ćeranić.

Fudbaleri Mladosti trenutno su na 7. mjestu sa 23 osvojena boda.

U 20. kolu Prvenstva Druge lige grupa “Istok” koje se igra u subotu 26. marta sa početkom u 14:30 časova fudbaleri Mladosti dočekaće FK „Podrinje“ iz Janje, trenutno prvoplasiranu ekipu na tabeli Druge lige.