Фудбал: 18. коло, ФК „Рудар“ Угљевик – ФК „Младост“ Гацко 0:0

Фудбалери Младости су у 18. колу Првенства Друге лиге група „Исток“ гостовали у Угљевику гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Рудар“. Након 90 минута занимљиве игре утакмица је завршена неријешеним резултатом 0:0. Шансе за постизање голова имале су обје екипе, али су мреже остале нетакнуте. Од 75. минута екипа Рудара играла је са играчем мање због искључења Павловића након добијена два жута картона.

Младост је играла у саставу: Гузина, Мрковић, Шиљеговић, Самарџић (од 19. мин. Дангубић), Салатић, Дубљевић (од 85. мин.Бјелогрлић), Петковић, Дракул, Горановић, Лозо,Ћеранић.

Фудбалери Младости тренутно су на 7. мјесту са 23 освојена бода.

У 20. колу Првенства Друге лиге група “Исток” које се игра у суботу 26. марта са почетком у 14:30 часова фудбалери Младости дочекаће ФК „Подриње“ из Јање, тренутно првопласирану екипу на табели Друге лиге.