FK „Mladost“ Gacko – FK „Lokomotiva“ Brčko 2:1

Fudbaleri Mladosti su u 22. kolu Druge lige RS bili domaćini ekipi FK „Lokomotive“ iz Brčkog. Bila je to prava prvenstvena utakmica sa dosta šansi i lijepih golova. Već u trećem minutu igre gosti su u svom prvom napadu postigli pogodak i poveli sa 1:0. Strijelac je bio Mešić Halil. Šanse pred golom gostiju su se ređale sve do 44. minuta kada je najbolji igrač susreta Ćeranić Rajko postigao pogodak za izjednačenje.
U drugom poluvremenu igralo se na gostujućoj polovini sve do 85. minuta kada je igrač domaćih Komnenić Rajko postigao pogodak za vođstvo od 2:1 i nova tri boda.

Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Mrković, Salatić, Petković, Goranović (od 89. min Nikolić), Komnenić, Dubljević (od 63. min Dangubić), Sušić, Šiljegović, Drakul, Ćeranić (od 88. min. Bjelogrlić).

1. FK Podrinje (Janja) 20 13 5 2 37:10 27 44
2. FK Napredak (Donji Šepak) 21 13 4 4 47:21 26 43
3. FK Famos (Ist. Ilidža) 21 13 1 7 26:15 11 40
4. FK Mladost (Bogutovo Selo) 21 9 6 6 25:26 -1 33
5. FK Mladost (Gacko) 20 7 9 4 31:26 5 30

U narednom 23. kolu Prvenstva RS-Druga liga „Istok“koje se igra u subotu 23. aprila sa početkom u 15:30, fudbaleri Mladosti gostuju kod ekipe FK „Ilićka 01“ iz Brčkog.

U 13. kolu Omladinske lige-Grupa „JUG“ (Pioniri i Kadeti) koje se igralo u nedelju 17. marta, Omladinci Mladosti su bili domaćini ekipi FK „Rudo“ iz Rudog. Kadeti domaće ekipe su bili bolji i pobijedili rezultatom 3:0, a Pioniri su igrali neriješeno 1:1.

U sledećem 14. kolu koje se igra u subotu 23. aprila, Omladinci Mladosti gostuju u Han Pijesku gdje se sastaju sa domaćom ekipom FK „Han Pijesak“. Utakmicu će odigrati samo pionirska selekcija.