ФК „Младост“ Гацко – ФК „Локомотива“ Брчко 2:1

Фудбалери Младости су у 22. колу Друге лиге РС били домаћини екипи ФК „Локомотиве“ из Брчког. Била је то права првенствена утакмица са доста шанси и лијепих голова. Већ у трећем минуту игре гости су у свом првом нападу постигли погодак и повели са 1:0. Стријелац је био Мешић Халил. Шансе пред голом гостију су се ређале све до 44. минута када је најбољи играч сусрета Ћеранић Рајко постигао погодак за изједначење.
У другом полувремену играло се на гостујућој половини све до 85. минута када је играч домаћих Комненић Рајко постигао погодак за вођство од 2:1 и нова три бода.

Младост је играла у саставу: Гузина, Мрковић, Салатић, Петковић, Горановић (од 89. мин Николић), Комненић, Дубљевић (од 63. мин Дангубић), Сушић, Шиљеговић, Дракул, Ћеранић (од 88. мин. Бјелогрлић).

1. ФК Подриње (Jања) 20 13 5 2 37:10 27 44
2. ФК Напредак (Доњи Шепак) 21 13 4 4 47:21 26 43
3. ФК Фамос (Ист. Илиџа) 21 13 1 7 26:15 11 40
4. ФК Mладост (Богутово Село) 21 9 6 6 25:26 -1 33
5. ФК Mладост (Гацко) 20 7 9 4 31:26 5 30

У наредном 23. колу Првенства РС-Друга лига „Исток“које се игра у суботу 23. априла са почетком у 15:30, фудбалери Младости гостују код екипе ФК „Илићка 01“ из Брчког.

У 13. колу Омладинске лиге-Група „ЈУГ“ (Пионири и Кадети) које се играло у недељу 17. марта, Омладинци Младости су били домаћини екипи ФК „Рудо“ из Рудог. Кадети домаће екипе су били бољи и побиједили резултатом 3:0, а Пионири су играли неријешено 1:1.

У следећем 14. колу које се игра у суботу 23. априла, Омладинци Младости гостују у Хан Пијеску гдје се састају са домаћом екипом ФК „Хан Пијесак“. Утакмицу ће одиграти само пионирска селекција.