FK „Lokomotiva“ Brčko- FK „Mladost“ Gacko-2:2

U utakmici 7. kola Druge lige Republike Srpske-grupa „Istok“ odigranoj u Brčkom fudbaleri Mladosti su odigrali neriješeno sa domaćom ekipom FK „Lokomotiva“. Konačan rezultat utakmice je 2:2.
Mladost je povela 1:0 golom Marka Drakula u 18. minutu igre. Fudbaleri Lokomotive su nakon postignutog gola Mladosti uspjeli da postignu pogodak u 33. minutu i na poluvrijeme se odlazi sa neriješenim rezultatom od 1:1.
U drugom poluvremenu Mladost dolazi u vođstvo pogotkom Rajka Komnenića u 48. minutu igre. Mladost je bila dominantnija, stalno je napadala, ali odbrana i golman domaćih su nesavladivi.
U 60. minuti igrač domaćih postiže pogodak i izjednačuje na 2:2 što se kasnije ispostavilo kao konačan rezultat.
Igrači Mladosti su do kraja utakmice imali još nekoliko prilika za postizanje pogodaka ali golman domaćina je ostao nesavladiv a igrači Mladosti imaju da žale za propuštenim.

Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Lozo, Petković, Salatić, Goranović, Komnenić, Pušara, Topalović, Sušić, Samardžić (od 68. min. Avdalović, od 87. min, Guzina), Drakul.

U narednom 8. kolu Prvenstva RS koje se igra u subotu 03. oktobra sa početkom u 15:30 časova, fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Ilićka 01“ iz Brčko Distrikta.