ФК „Локомотива“ Брчко- ФК „Младост“ Гацко-2:2

У утакмици 7. кола Друге лиге Републике Српске-група „Исток“ одиграној у Брчком фудбалери Младости су одиграли неријешено са домаћом екипом ФК „Локомотива“. Коначан резултат утакмице је 2:2.
Младост је повела 1:0 голом Марка Дракула у 18. минуту игре. Фудбалери Локомотиве су након постигнутог гола Младости успјели да постигну погодак у 33. минуту и на полувријеме се одлази са неријешеним резултатом од 1:1.
У другом полувремену Младост долази у вођство поготком Рајка Комненића у 48. минуту игре. Младост је била доминантнија, стално је нападала, али одбрана и голман домаћих су несавладиви.
У 60. минути играч домаћих постиже погодак и изједначује на 2:2 што се касније испоставило као коначан резултат.
Играчи Младости су до краја утакмице имали још неколико прилика за постизање погодака али голман домаћина је остао несавладив а играчи Младости имају да жале за пропуштеним.

Младост је играла у саставу: Гузина, Лозо, Петковић, Салатић, Горановић, Комненић, Пушара, Топаловић, Сушић, Самарџић (од 68. мин. Авдаловић, од 87. мин, Гузина), Дракул.

У наредном 8. колу Првенства РС које се игра у суботу 03. октобра са почетком у 15:30 часова, фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Илићка 01“ из Брчко Дистрикта.