Vikend fudbala uspješan

era

Derbi utakmica 10. kola Prvenstva RS odigrana je u subotu 13.oktobra 2012. godine u Gacku, a sastali su se drugoplasirana domaća Mladost i prvoplasirana Sloboda iz Novog grada. Konačan rezultat utakmice je 1:1 (1:0). Golove su postigli Ćeranić u 36. minutu za Mladost, i Jelisavac u 90+4 minutu, iz gužve, nakon prestrogo dosuđenog faula za goste.

Nakon 10. odigranih kola, fudbaleri Mladosti dijele od 3. do 5. mjesto sa osvojenih 18. Bodova, koliko imaju i Sloga iz Doboja na 3. i Sloboda iz Novog grada na 4. mjestu kao i Kozara na 6. mjestu.

Sledeću utakmicu 11. kola Mladost igra u subotu 20.oktobra 2012. godine u Ugljeviku, gdje se sastaje sa domaćim Rudarom.

****

Proteklog vikenda, u utakmici 10. kola Omladinske lige, grupa “JUG” omladinci FK “Mladost” sastali su se sa vršnjacima FK “Lokomotiva” iz Mostara. U oba susreta domaćini su bili bolji. Kadeti su pobijedili sa 3:1, a Juniori sa 3:2.

U 11. kolu koje se igra u nedelju 21. oktobra 2012. godine, omladinci Mladosti gostuju u Jablanici gdje se sastaju sa domaćim FK “Turbina”.