Uspješan vikend za ŽOK „Gacko RD SWISSLION“
Odbojkašice ŽOK „Gacko RD Swisslion“ nastavljaju sa pobjedama u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
U 4. kolu najelitnijeg domaćeg takmičenja, izabranice Saše Slijepčevića su na gostujućem terenu, ubjedljivo savladale ekipu OK „Goražde“ sa 0:3 (16:25, 18:25, 15:25) i time još jednom istakle kandidaturu za odbranu titule u domaćem prvenstvu. Gatačke šampionke su od početka do kraja susreta kontrolisale situaciju na terenu, a priliku za igru dobile su sve odbojkašice.
Pred njima je dvoboj sa predstavnikom Francuske, Volej Miluzom, u 1/16 finala CEV Kupa, drugog po snazi evropskog takmičenja. Prvi meč je na programu 06. novembra od 18 časova u Sportskom centru Olimp, Grad Sunca, Trebinje.
U okviru 5. kola Premijer lige BiH, odbojkašice ŽOK Gacko RD Swisslion u subotu 09. novembra, dočekuju ekipu UOK „Banja Luka Volej“. Meč je na programu od 18 časova.


Vikend iza nas je bio uspješan i za mlađe selekcije kluba. U okviru 4. kola Druge lige RS, odbojkašice ŽOK Gacko RD Swisslion 2, na domaćem parketu ubjedljivo su savladale OK „Igman“ iz Istočne Ilidže sa 3:0, a u narednom kolu se u gostima sastaju sa OK „Slavija“ Istočno Sarajevo.
Pionirke su u 4. kolu savladale vršnjakinje iz OK „Ljubinje Bankom“ sa 3:0. U narednom kolu, takođe u gostima, igraju sa OOK „Leotar“.

