Univerzalna škola sporta „Spartakus“ upisuje nove članove
Nakon ljetne pauze, Univerzalna škola sporta „Spartakus“ nastavlja sa treninzima i aktivnostima od 2. septembra u sali SŠC „Pero Slijepčević“.
Upis za novu sportsku godinu traje do 1. septembra, a pravo upisa imaju djeca uzrasta od tri do 12 godina.
Kako su naveli djeci nude prijatno sportsko-edukativno okruženje, priliku za socijalizaciju i vršnjačku interakciju, razvoj sportskih potencijala ali i jačanje mentalnog i fizičkog zdravlja.
„Tu su i razvojno-motorički programi, gimnastika i atletika, sportovi sa loptom, prvi skijaški koraci, plivačke tehnike, putovanja, takmičenja i nova prijateljstva kao i planinarenje i izviđačke aktivnosti“, naveli su iz „Spartakusa“.
Svi zainteresovani mogu da se jave trenerima, Gutović Milan – 065/878-127 i Jovović Nada – 065/719-647.