14. kolo: UFK „Ilićka 01“ Brčko – FK „Mladost“ 6:0

Fudbaleri Mladosti su u 14. kolu  Druge lige Republike Srpske, grupa „Istok“ gostovali u Brčkom gdje su se sastali sa domaćom ekipom UFK „Ilićka“ od koje su pretrpjeli jedan od najtežih poraza.

Domaćini su poveli u 19. minutu pogotkom Kikića. Na 2:0 povisio je Bojić u 22. minutu i sa tim rezultatom su otišli na odmor. U 62. minutu Marković povećava na 3:0 i do kraja utakmice domaćini postižu još tri pogotka za konačnih 6:0. Strijelci za domaće još su bili Kikić u 62. minutu, Krajšumović u 74. minutu i Bojić u 90. minutu igre. Rezultat ovako visokog poraza je neodlazak osam standardnih igrača iz raznih razloga.

FK „Mladost“: Tepavčević, Nikolić, Lozo, Goranović, Bokić (od 55. min. Crnogorac), Sušić, Pušara, Bjelogrlić, Ćeranić S, Dubljević (od 76. min. Antelj) i Koprivica.

Nakon odigranih 14 kola Mladost se nalazi na trinaestom mjestu sa osvojenih 18 bodova.

U narednom 15. kolu jesenjeg dijela Prvenstva RS, Druga liga „Istok“ koje se igra  u subotu 19. novembra sa početkom u 13:30,  fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Leotar“ iz Trebinja.

U zaostaloj utakmici sedmog kola Omladinske kvalitetne lige FSRS „Jug“ grupa Hercegovina (Predpioniri, Pioniri i  Kadeti)  koje se igra u nedelju 20. novembra, Omladinci Mladosti će gostovati ekipi FK „Leotar“ iz Trebinja. Utakmice počinju od 10 sati.