Ponovo prva mjesta za strijelce SKI „Gacko“

Po kalendaru takmičenja Streljačkog saveza invalida RS, II kolo lige invalida R. Srpske je održano u subotu, 19. maja u Banjaluci. Domaćin takmičenja bio je SKI “Banja Luka”, delegat takmičenja Zoran Tokalić iz Banjaluke, a sudije na metama: Vlado Radonjić i Duško Stakić.

Osim naših takmičara SKI “Gacka” učestvovali su svi klubovi invalida RS i to iz Banjaluke, “Banja Luka” i “Borac” sa tri ekipe, “Sv. Dimitrije” iz Nevesinja, “Orao” iz Bijeljine i “Leotar RVI” iz Trebinja.

Rezultati ekipno tri prve ekipe II kola lige:

  1. 1. Mjesto SKI “GACKO”   Gacko sa pogođenih 869 krugova
  2. 2. -//-       SKI “BANJA LUKA”  B. Luka    -//-   826 – krugova
  3. 3. -//-       SKI “BORAC”           B. Luka    -//-   802 – krugova

U generalnom plasmanu lige na prvom mjestu je ekipa Gacka sa 19 bodova, a slijede Banjalučki klubovi Borac 18 i Banja Luka 18, pa dalje Leotar, Sv. Dimitrije, Orao i dr.

Rezultati pojedinačno tri prvoplasirana II kola lige i ostalih naših strijelaca:

  1. 1. Mjesto Momir Vuković  GACKO       sa pogođenih 326 krugova
  2. 2. -//-       Radenko Trkulja BANJA LUKA     -//-     310 – krugova
  3. 3. -//-       Nenad Balaban    BORAC             -//-     300 – krugova

U pojedinačnom rangu lige prvi je Momir Vuković GACKO (rekorder lige) sa 665 krugova ispred Nenada Balabana i Živka Borojevića 602 iz BORCA, Miroslava Srdića 588 i Radenka Trkulje 581 krugova iz Banja Luke.

Treba reći da je svako kolo streljačke lige koja je turnirskog tipa i na kome učestvuju svi klubovi ustvari ravno Prvenstvu RS bez obzira da li klub domaćin uz kolo lige organizuje i neki zvanični turnir.

Posle završetka takmičarskog dijela klub domaćin je organizovao zajednički ručak za sve učesnike.

Pojedinačni i ekipni Rang posle Drugog kola lige invalida RS 

 

Disciplina :serijska vazdušna puška
Kategorija :seniori invalidi

 

POJEDINAČNO :

Rang

Takmičar

Streljački Klub

Grad

Kolo 1

Kolo 2

Kolo 3

Kolo 4

UKUPNO

1

Vuković MomirSKI GackoGacko

339

326

665

2

Borojević ŽivkoSKI BORACBanja Luka

314

288

602

3

Balaban NenadSKI BORACBanja Luka

295

300

595

4

Srdić MiroslavSKI Banja LukaBanja Luka

298

290

588

5

Trkulja RadenkoSKI Banja LukaBanja Luka

275

310

585

6

Bodiroga MomčiloLeotar-RVITrebinje

269

291

560

7

Marković ŽeljkoSKI GackoGacko

275

259

534

8

Vuković SašaSKI BORACBanja Luka

271

261

532

9

Crnobrnja ZdravkoRVI ORAOBijeljina

261

266

527

10

Šurbat VelizarRVI ORAOBijeljina

224

296

520

11

Sukara LjubomirSKI BORACBanja Luka

261

241

502

12

Tamindžija BranimirSV. Dimitrije RVINevesinje

246

253

499

13

Reljić MirkoSKI Banja LukaBanja Luka

265

226

491

14

Vidaković RistoLeotar-RVITrebinje

232

252

484

15

Pologoš ZoranLeotar-RVITrebinje

192

195

387

16

Stanojević ZoranRVI ORAOBijeljina

96

233

329

17

Pljevaljčić MomoSKI GackoGacko

0

284

284

18

Jevtović SlobodanSKI GackoGacko

242

0

242

19

Šavija ŽeljkoRVI ORAOBijeljina

0

236

236

20

Andrić MiroLeotar-RVITrebinje

235

0

235

21

Štula DraganSKI Banja LukaBanja Luka

229

0

229

22

Radulović ObradSV. Dimitrije RVINevesinje

115

106

221

23

Radojičić MilivojeSV. Dimitrije RVINevesinje

0

207

207

24

Lojpur ZoranSV. Dimitrije RVINevesinje

204

0

204

25

Ubiparip ŽeljkoSKI BORACBanja Luka

0

202

202

26

Tamindžija MiljanSV. Dimitrije RVINevesinje

0

153

153

27

Pejčinović ŽeljkoSKI Banja LukaBanja Luka

0

146

146

EKIPNO:
Rang

Streljački Klub

Grad

I Kolo

II KOLO

III KOLO

IV KOLO

UKUPNO BODOVA

UKUPNO KRUGOVA

1

SKI “ GACKO“
Gacko

9

10

19

1725

2

SKI “ BORAC „
Banjaluka

10

8

18

1682

3

SKI  BANJALUKA „
Banjaluka

8

9

17

1628

4

SK „LEOTAR RVI“
Trebinje

7

6

13

1474

5

RVI “ ORAO „
Bijeljina

6

7

13

1381

6

SV „DIMITRIJE „
Nevesinje

5

5

10

1123

Podijelite vijest