OKK “Gacko” – OKK “Borac” 59:74

U zaostaloj utakmici 18. kola, proteklog vikenda, košarkaši OKK “Gacko” poraženi su od ekipe OKK “Borac” iz Banja Luke, rezultatom 59:74. Po četvrtinama 15:17, 15:23, 13:12 i 16:22.

Protiv trećeplasirane ekipe na tabeli, naši košarkaši su pružili solidnu igru i bili u rezultatskom priključku sve do skoro dva minuta prije kraja, kada su gostima prišli na 3 razlike. Iako sa 8 igrača, domaća ekipa nije imala snage da se izbori sa vidno raspoloženim gostima i jednim od kandidata za ulazak u Premijer ligu BiH.

Domaći sastav je igrao bez povrijeđenog Skoka, Milanovića, Vujovića, ali sa Bogićevićem, koji se uprkos povredi našao na terenu. U ekipi Gacka, tokom susreta najefikasniji je bio Tepavčević sa 26 i Lučić sa 10 poena.

Narednog vikenda, OK “Gacko” igra u gostima protiv ekipe Budućnosti iz Bijeljine.