OKK “Gacko” – KK “Budućnost” 85:69

Pred prepunim tribinama, košarkaši OKK “Gacko” ostvarili su treću uzastopnu pobjedu u utakmici Prve lige RS. Savladali su ekipu Budućnosti iz Bijeljine rezultatom 85:69. Po četvrtinama 21:19, 17:16, 24:14 i 21:20. U domaćem timu istakli su se Tepavčević sa 18 poena, dok su Crnogorac i Bogićević postigli po 13 poena. Na poluvremenu utakmice, publika je mogla da uživa gledajući najmlađe polaznike škole košarke OKK “Gacko”.

Uz pratnju tri trenera, najmađe selekcije OKK Gacko, putovale su u Višegrad gdje su odigrali prvenstvenu utakmicu protiv KK “Varda”. Ovo putovanje su iskoristili i da pri povratku obiđu Andrić grad, kao i Drvengrad na Mećavniku.

Kako saznajemo, Prvenstvo RS u košarci se nastavlja u subotu 14. decembra, kada naši košarkaši putuju u Prijedor. Nakon toga, u srijedu 18. decembra, dočekaće ekipu “Feniks” iz Pala.