OK “Gacko” u finalu Kupa RS

Odbojkaši OK “Gacko” izborili su plasman u finale Kupa RS, savladavši u polufinalu ekipu Borca iz Banjaluke rezultatom 3:0 (po setovima 25:14, 25:16, 25:21).

Bio je to sjajan meč naših momaka, koji su odličnom igrom ostvarili veliki uspjeh.

Od samog početka utakmice, naši odbojkaši su krenuli silovito, pa je svima u sportskoj dvorani “Obilićevo” vać nakon prvog seta postalo jasno da lider premijerligaške tabele neće imati većih problema da se plasira u finale Kupa.

I u nastavku meča su igrali maksimalno sve do poslednjeg poena, nakon čega domaćim igračima i navijačima nije preostalo ništa drugo već da sportski čestitaju i aplauzom pozdrave u tom trenutku kvalitetniju ekipu OK “Gacko”.

Finale Kupa je na programu za mjesec dana, a našim momcima će protivnik biti pobjednik duela ekipa “Mladosti” iz Brčkog i “Radnika” iz Bijeljine.

Već u subotu, 19. oktobra, odbojkaše OK “Gacko” očekuje i susret IV kola Premijer lige BiH, protiv ekipe “Bosne” iz Kalesije. Utakmica počinje u 18:00 sati, u sportskoj dvorani u Gacku.

Iz kluba pozivaju sve vjerne navijače da ih podrže fer i sportskim navijanjem.