OK “Gacko”: Derbi pripao Jedinstvu

Derbi 8. kola Premijer lige BiH za odbojkaše, u kome su se sastali OK „Jedinstvo“ iz Brčkog i OK „Gacko“, jedine dvije ekipe bez poraza, pripao je domaćinu rezultatom 3:1. Po setovima: 28:30, 25:23, 25:16 i 25:22.

Bila je to zanimljiva, osim u četvrtom setu, i vrlo neizvjesna odbojkaška utakmica. Naši odbojkaši su odlično ušli u meč, dobili prvi set, ali i propustili veliku priliku da u drugom setu nadjačaju veoma kvalitetnog protivnika.

Iako su imali prednost od 4-5 poena, drugi set ipak nisu uspjeli da riješe u svoju korist. Treći set je ubjedljivo dobila ekipa Jedinstva, dok je četvrti set opet donio izjednačenu igru sve do same završnice, u kojoj su domaćini imali više koncentracije i riješili meč u svoju korist.

Uživajući u odličnoj odbojkaškoj predstavi, publika u Brčkom aktere meča ispratila je aplauzom.

U sledećem kolu, OK “Gacko” dočekuje ekipu Mladosti iz Brčkog.