OFK „Glasinac 2011“ Sokolac- FK „Mladost“ Gacko 2:2

Fudbaleri Mladosti su u 21. kolu Prvenstva Druge Lige grupa „Istok“ gostovali na Sokocu gdje su se sastali sa domaćom ekipom OFK „Glasinac 2011“.

Nakon 90 minuta zanimljive igre utakmica je završena neriješenim rezultatom 2:2. Šanse za postizanje golova redale su se na obje strane ali su domaćini prvi postigli pogodak u 11. minutu. Strijelac je bio Arbinja Stefan. Na drugi pogodak se čekalo do 44. minuta kada je isti igrač povećao na 2:0. Početak drugog poluvremena pripada ekipi Mladosti koja postiže dva pogotka za svega pet minuta. Prvo je strijelac bio Lozo Dejan u 62. minutu za 1:2, a izjednačujući pogodak je postigao najbolji strijelac Drakul Marko u 67. minutu što je bio i konačan rezultat utakmice 2:2. Do kraja utakmice bilo je još šansi za postizanje golova.

Mladost je igrala u sastavu: Šuković, Mrković, Šiljegović,Sušić, Dangubić (od 90. min. Avdalović), Dubljević, Petković, Drakul, Goranović, Komnenić i Lozo.

Fudbaleri Mladosti trenutno su na 6. mjestu sa 27 osvojenih bodova.

U narednom 22. kolu Prvenstva Druge Lige grupa „Istok“ koje se igra u subotu 16. aprila sa početkom u 15:30 časova fudbaleri Mladosti dočekuju ekipu FK „Lokomotiva“ Brčko.

U utakmici 12. kola proljetnog dijela prvenstva Omladinske lige grupa „Jug“ koje je odigrano u nedelju, 10. aprila kadeti i pioniri Mladosti su gostovali na Sokocu gdje su se sastali sa domaćom ekipom OFK „Glasinac 2011“. Kadeti domaćina su bili bolji i pobijedili rezultatom 2:0, a pioniri Mladosti su pobijedili rezultatom 3:0.

U sledećem, 13. kolu koje se igra u nedelju 17. aprila Omladinci Mladosti su domaćini ekipi FK „Rudo“ iz Rudog. Utakmice počinju u 10:00 sati za pionire i u 12:00 sati za kadete.