Odbojkaši ubjedljivi protiv Kaknja

U prvom kolu Premijer lige BiH odbojkaši Gacka su na svom terenu, pred oko 300 ljubitelja odbojke, ugostili ekipu iz Kaknja. Gatački odbojkaši su slavili maksimalnim rezultatom 3:0, po setovima je bilo 26:24, 25:20, 25:17.

Najzanimljivija igra viđena je u prvom setu u kome su gosti poveli 8:4, domaćini se vratili  i poveli 21:17, ali se gosti nisu predavali pa su naši odbojkaši morali da set završe na razliku.

U drugom i trećem setu viđena je sigurna igra naših odbojkaša koji su rutinski priveli meč kraju i ostvarili važnu pobjedu na startu prvenstva.

Iz kluba se zahvaljuju navijačima na velikoj podršci.

U narednom kolu naši odbojkaši gostuju aktuelnom osvajaču duple krune, ekipi Mladost iz Brčkog. Taj meč je na programu u petak, 10. oktobra. Već u srijedu, 15. oktobra  gostuju ekipi Radnika iz Bijeljine u polufinalu kupa Republike Srpske.