Odbojkaši opet sjajni

U šestom kolu Premijer lige BiH, odbojkaši Gacka su na vrlo teškom gostovanju u Modriči zabilježili i šestu uzastopnu pobjedu, savladavši kvalitetnu domaću ekipu rezultatom 3:2.

Meč je opravdao epitet derbija kola, jer je viđena odlična i vrlo zanimljiva odbojkaška predstava. Naši odbojkaši su ušli odlučno u meč, tokom čitavog prvog seta imali su prednost i okončali ga u svoju korist rezultatom 25:22.

U drugom setu nastupila je rezultatska neizvjesnost, do drugog tehničkog tajm auta, nakon kojeg domaćini prave seriju i rješavaju set u svoju korist rezultatom 25:19. Treći set je opet donio sjajnu igru naših momaka i rezultat 25:21. Nakon četvrtog seta u kojem su se dokazali domaćini, naši momci odlučujući, peti set, osvajaju rezultatom 15:12.

Ovom pobjedom OK “Gacko” se i dalje nalazi na vrhu tabele sa šest pobjeda iz šest odigranih kola. U sledećem kolu koje se igra u subotu 09. novembra, OK “Gacko” dočekuje ekipu “Domaljevca”, nakon čega se okreću finalu Kupa RS koje je na programu 16. novembra, u Gacku.