Odbojkaši na korak od istorijskog uspjeha

U prvoj utakmici polufinala plej-ofa Premijer lige BiH za odbojkaše, odbojkaši Gacka su u Brčkom savladali ekipu Jedinstva rezultatom 3:1. Po setovima je bilo 22:25,25:17,25:15,25:22.

Nakon prvog seta u kome su domaći odbojkaši iskoristili par grešaka odbojkaša Gacka i riješili ga u svoju korist. Naši momci su zaigrali znatno bolje u svim elementima i rutinski dobili naredna tri seta za izuzetno važnu pobjedu. Ovo polufinale se igra na dva dobijena meča pa je revanš meč na programu narednog petka u Gacku, a eventualna majstorica dan kasnije takođe u Gacku.

Ovom pobjedom naši odbojkaši su nastavili sa sjajnim rezultatima ove sezone i došli na korak od finala, što bi bio istorijski uspjeh kluba.