Odbojka: Mladost opet uspješnija od Gačana

U 9. kolu Premijer lige BiH, odbojkaši Gacka su na svom terenu poraženi od ekipe Mladosti iz Brčkog, rezultatom 1:3. Po setovima 25:13, 23:25, 19:25 i 18:25.

Gatačka publika je i ovaj put imala priliku da vidi kvalitetnu odbojku, sa dosta atraktivnih poena. Naši odbojkaši su odlično otvorili meč i prvi set maestralno riješili u svoju korist. Činilo se da bi mogli iznenaditi favorizovane goste, ali je gubitak drugog seta bio presudan za ovaj meč.

Neizvjestnost trećeg i četvrtog seta bila je vidljiva sve do same završnice, gdje su gosti svojim iskustvom i dobrom igrom uspjeli nadjačati ekipu domaćina. Za OK „Gacko“ ovo je drugi poraz u Prvenstvu, i sada se nalazi na trećem mjestu na tabeli.

U sledećem kolu koje se igra narednog vikenda, OK „Gacko“ na svom terenu dočekuje ekipu Studenta sa Pala.