Kik-boks klub „Tigar“: Četiri zlatne medalje u Banjaluci

U subotu, 11. marta u Banjaluci je održan međunarodni kup “Banja Luka Open 2017”, na kome je učešće uzelo 125 takmičara. Kik-bokseri kluba “Tigar” Gacko osvojili su četiri zlatne medalje.

Milan Babić je u disciplini K1 kategorija do 75 kg osvojio 1. mjesto u seniorskoj konkurenciji, a Uroš Mučibabić u disciplini K1 do 71 kg 1. mjesto, proglašen je za najboljeg juniora i nagrađen od strane kompanije M:tel.

Milenko Okiljević u disciplini kik lajt do 63 kg, osvojio je 1. mjesto, kao i do 69 kg, takođe 1. mjesto u disciplini kik lajt.

“Sezona je počela odlično. Ponosan sam na svoje takmičare koji su briljirali u Banjaluci i pobrali sumpatije svih prisutnih u dvorani Obilićevo”, rekao je trener Veselin Đuričić.

Naši kik-bokseri učestvovaće i na izbornom Prvenstvu BiH koje će biti održano 25. marta u Bihaću.