Jedanaesto kolo: „Glasinac 2011“ Sokolac – „Mladost“ Gacko 4:0

Fudbaleri  Mladosti su u 11. kolu  Druge lige RS gostovali na Sokocu gdje su se sastali sa domaćom ekipom OFK „Glasinac 2011“. Domaći su poveli već u 39. minutu igre pogotkom Pajevića. Domaća ekipa u 53. minutu povećava vođstvo na 2:0 golom Nikolića, da bi Blagojević svojim pogotkom u 75. minutu povećao na 3:0. U 83. minutu igre Arbinja postiže pogodak za konačan rezultat od 4:0. Radi se o zasluženoj pobjedi domaće ekipe. „Utakmicu je obilježilo i loše suđenje sudijske trojke koji su svojom odlukom u 21. minutu igre direktno uticali na konačan rezultat utakmice. Nakon isključenja golmana domaćih Jolovića i pritiska od strane domaće klupe istog su vratili u igru iako su već bile izvršene izmjene kada je rezervni golman ušao u igru“, kažu u FK „Mladost“ Gacko.

Strijelci: Pajević, Nikolić, Blagojević i Arbinja.

Sudije: Maletić Stefan, Marković Slobodan (Bijeljina) i Mazić Slaviša  (Vlasenica).

Žuti kartoni: Bjelogrlić, Komnenić, Bokić, Jokanović, Lozo i Salatić.

Mladost je igrala u sastavu: Aničić, Bokić, Nikolić, Bratić, Lozo, Salatić, Crnogorac (od 64. min. Pejić), Guzina (od 75. min. Delić), Jokanović, Bjelogrlić (od 34. min. Goranović M.), Komnenić.

Nakon odigranih 11 kola na prvom mjestu je ekipa FK „Sloge“ iz Gornjeg Crnjelova sa 31 bodom, na drugom mjestu je FK „Guber“ iz Srebrenice sa osvojenim 21 bodom. Mladost se nalazi na desetom mjestu sa 13 bodova.

U narednom 12. kolu Prvenstva RS – Druga liga „Istok“ koje se igra  u subotu 28. oktobra sa početkom u 14:30 časova fudbaleri Mladosti su domaćini  ekipi FK „Leotar“ iz Trebinja.