Fudbal: Trijumf na “domaćem” terenu u Bileći

vico_j

Fudbaleri Mladosti kao domaćini svoju utakmicu 15. kola Prvenstva RS odigrali su  na stadionu Hercegovca u Bileći, gdje su se sastali sa  Crvenom Zemljom iz Nove Vesi i zabilježili pobjedu od 2:0.

Pred oko 200 gledalaca golove  za domaću ekipu postigli su Rajko Komnenić u 18. minutu i Jovica Vico u 61. minutu.

Mladost je nastupila u sastavu: Guzina, Mrković, Marković S, Vico Miljan, Vico Jovica (Tepavčević), Denda, Komnenić, Goranović (Sušić N), Vasiljević, Prelo (Mumalo) i Ćeranić.

Nakon 15. kola Mladost se nalazi na trećem mjestu sa 25 bodova. Prvo i drugo mjesto dijele Sloga iz Doboja i Radnik iz Bijeljine sa osvojenih 26 bodova.

U 16. kolu u nedelju, 25.03.2012. godine, Mladost gostuje u Mrkonjić Gradu gdje se sastaje sa domaćom Slobodom.

U okviru 16. kola Omladinskog prvenstva BiH grupa “JUG” takmičenje su počeli juniori i kadeti Mladosti.

Na gostovanju u Ljubuškom sastali su se sa domaćinom NK “Bigeste” i zabilježili polovičan rezultat. Kadeti su poraženi rezultatom 4:0,  a juniori su pobijedili domaćina sa 2:1.

Utakmica 17. kola po rasporedu igra se u nedelju 25.03.2012. godine u Gacku, gdje se omladinci Mladosti  sastaju sa FK “Lokomotiva” Mostar. Kadeti igraju u 11:00 a Juniori u 13:00 časova. S obzirom da je teren još uvijek prekriven snijegom, utakmica će vjerovatno biti odgođena.