Fudbal: “Mladost” Gacko – “Sloga” Gornje Crnjelovo 0:5

Gostujuća ekipa, novi drugoligaš i lider na tabeli FK „Sloga“ iz Gornjeg Crnjelova, proteklog vikenda u potpunosti je opravdala ulogu favorita i zabilježila ubjedljivu pobjedu protiv domaće Mladosti. Rezultat od 5:0 za goste je možda previsok jer je i domaća ekipa imala šansu da povede već u prvom minutu, ali golman gostiju Bodiroga je bio na visini zadatka. Gosti su poveli u 22. minutu pogotkom Simikića, da bi u 28. minutu Đurić postigao svoj prvi pogodak za 2:0. U 38. minutu Karaman povećava rezultat na 3:0. U drugom poluvremenu, gosti su postigli još dva pogotka preko Komarčevića u 69. minutu i Đurića u 82. minutu igre za konačan rezultat od 0:5 za goste. Zaslužena pobjeda gostiju koji sigurnim korakom idu ka Prvoj ligi RS.

Gledalaca: 100

Sudije: Stupić, Vuković (Trebinje) i  Krunić (Foča)

Žuti kartoni: Salatić Đorđe i Lozo Dejan.

Mladost je igrala u sastavu: Šuković, Bokić, Nikolić (od 60. min Goranović M.), Mrković, Koprivica, Dangubić, Lozo, Avdalović (od 46. min Bjelogrlić), Salatić, Komnenić (od 71 min Delić), Jokanović.

Nakon odigranih 7. kola, na prvom mjestu je ekipa FK „Sloge“ iz Gornjeg Crnjelova sa maksimalnih 21. bodom, na drugom mjestu je UFK „Ilićka 01“ iz Brčkog sa osvojenih 13. Bodova, dok se Mladost nalazi na dvanaestom mjestu sa osvojenih 7 bodova.

U narednom 8. kolu Prvenstva RS – Druga liga „Istok“koje se igra  01.10.2017. godine, sa početkom u 16 časova, fudbaleri Mladosti gostuju kod ekipe FK „Velež“ iz Nevesinja.

U 3. kolu jesenjeg dijela prvenstva Omladinske kvalitetne lige, PFS Trebinje grupa „JUG“ koje se igralo u nedelju 24.09.2017. godine, kadeti Mladosti su bili domaćini vršnjacima FK „Stakorina“ iz Čajniča. Gosti su bili bolji i pobijedili sa 1:0.

U sledećem 4. kolu Omladinske selekcije Mladosti gostuju u Bileći gdje se sastaju sa vršnjacima FK „Hercegovac“.