Fudbal: Mladost – Borac iz Šamca 2:1

Fudbaleri Mladosti su u 6. kolu nastavili sa dobrom igrom na svom terenu. Rezultatom 2:1 porazili su ekipu Borca iz Šamca.
U prvom poluvremenu nije bilo golova, iako su oba tima imala nekoliko prilika.

U 51. minutu, Tigran Goranović je srušen u šesnaestercu domaćih, a Rajko Ćeranić je sa bijele tačke donio prednost svojoj ekipi. U 58. minutu ,Tigran Goranović je sjajno iskoristio dodavanje Rajka Ćeranića, i postigao drugi gol za vođstvo svog tima od 2:1. U 84. Minutu, igrač domaćih Tigran Goranović je nesmotreno startovao u šesnaestercu, a sudija Lubura je svirao penal za goste iz Šamca koji su uspjeli da smanje rezultat, a siguran izvođač bio je Arsić.

Strijelci: 1:0  Ćeranić Rajko (51, penal), 2:0, Goranović  Tigran (57), 2:1 Arsić (85, penal).

Žuti kartoni: Goranović Tigran, Vico Miljan (Mladost), Mirić Zlatko (Borac).
Mladost je igrala u sastavu Guzina, Mrković, Denda, Vico, Andrić, Goranović T,  Goranović D. (od 82.  min. Prelo), Vasiljević (od 75. min. Sušić N), Komnenić,Todorović (od 67. min. Sušić G), Ćeranić.

Mladost se sada nalazi na trećem mjestu prvenstvene tabele sa osvojenih 11 bodova, koliko ima i drugoplasirano Podrinje. Na prvom mjestu je Drina iz Zvornika sa osvojenih 14 bodova.

U sledećem 7. kolu koje se igra u subotu 28.septembra, sa početkom u 15:30 sati, Mladost gostuje u Novom Gradu, gdje se sastaje sa domaćom Slobodom.