Fudbal: „Guber“ Srebrenica – „Mladost“ Gacko 3:0

Fudbaleri Mladosti su u 20. kolu Druge lige RS  grupa „Istok“ gostovali u Srebrenici gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Guber“. Iako je Mladost nastupila u podmlađenom sastavu zbog izostanka nekolicine igrača pružila je jak otpor domaćinu u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme domaći su iskoristili svoje šanse i mrežu gostiju zatresli su tri puta. U 57. minutu Smajlović postiže svoj prvi pogodak za 1:0. U 61. minutu Petrović postiže pogodak za 2:0 da bi u 89. minutu Smajlović postigao svoj drugi gol i vođstvo od 3:0 što je bio konačan rezultat utakmice.

Strijelci: Smajlović u 57. i  89. min. i Petrović u 61. minutu za Guber.

Sudije: Lukić, Jovanović i Milošević (Bijeljina)

Žuti karton: Velibor Elek za Mladost.

Mladost je igrala u sastavu: Fržović, Avdalović, Tunguz, Kandić, Lučić, Elek, Goranović, Nikolić,Ćeranić (od 88. min. Krstojević), Mastilović (od 88. min. Tepavčević) Slijepčević.

Nakon odigranih 20 kola na prvom mjestu je ekipa OFK „Sloga 2“ iz Gornjeg Crnjelova sa 53 boda. Mladost se nalazi na jedanaestom mjestu sa osvojenih 23 boda.

U narednom 21. kolu Prvenstva RS – Druga liga „Istok“ koje se igra  u subotu 09. aprila sa početkom u 15:30 časova fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Famos“ iz Vojkovića.

U srijedu 06. aprila u zaostaloj utakmici 16. kola fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Proleter“ iz Dvorova. Utakmica počinje u 15:30 časova.