Fudbal: FK „Jedinstvo“ Brčko – FK „Mladost“ Gacko 3:0

Fudbaleri Mladosti su u poslednjem 14. kolu jesenjeg dijela Prvenstva Druge Lige grupa „Istok“ gostovali u Brčkom gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Jedinstvo“. Nakon 90 minuta igre utakmica je završena rezultatom 3:0 za domaćina. Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 0:0 iako su obje ekipe imale šanse za postizanje pogodaka. Domaća ekipa je svoju bolju igru krunisala pogotkom u 50. minutu igre, a strijelac za domaće bio je Mladen Bojić.
U 60. minutu igre opravdano je dosuđen penal za ekipu Jedinstva koji je iskoristio Mladen Bojić i povisio rezultat na 2:0. U 82. minutu najbolji igrač utakmice Mladen Bojić postiže svoj treći pogodak za 3:0 i konačan rezultat što mu je ovo 9 postignuti pogodak u jesenjem dijelu prvenstva i zauzima prvo mjesto na listi strijelaca sa igračem Mladosti Markom Drakulom. Ekipa Mladosti je u ovoj utakmici nastupila oslabljena bez Guzine, Salatića, Komnenića i Avdalovića kao i već duže vrijeme povrijeđenog Rajka Ćeranića.

Mladost je igrala u sastavu: Šuković Čedomir,Lozo Dejan,Mrković Bojan, Dubljević Marko (od 61. min. Topalović Milan), Petković Miljan, Šiljegović Goran, Samardžić Lazar, Sušić Novak (od 67 min. Mastilović Jovan), Goranović Dragan, Drakul Marko, Pušara Boško(od 81. min. Sušić Danilo).

Ovom utakmicom završen je jesenji dio Prvenstva Druge Lige grupa „Istok“. Fudbaleri Mladosti se nalaze na osmom mjestu sa osvojenih 19 bodova, uz 4 pobjede 7 neriješenih utakmica i 3 pretrpljena poraza. Osmo mjesto za ekipu ovakvog renomea je neuspjeh obzirom da se radi o dugogodišnjem Prvoligašu RS i nekadašnjem Premijer ligašu BiH.

U narednom, 15. kolu drugoligaškog Prvenstva grupa „Istok“ koje se nastavlja početkom marta 2016. godine fudbaleri Mladosti će gostovati u Rogatici gdje će se sastati sa domaćinom FK „Mladost“.