Fudbal: „Famos“ Vojkovići – „Mladost“ Gacko 2:1

Fudbaleri Mladosti su u 19. kolu Druge lige Republike Srpske grupa „Istok“ gostovali u Vojkovićima gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Famos“. Bila je to dinamična utakmica sa šansama za postizanje golova sa obje strane. Domaćini su poveli u 18. minutu pogotkom Vitkovića. U 39. minutu Milosav Dangubić je izjednačio na 1:1. U 65. minutu, Đorđe Močević je postigao drugi pogodak za vodstvo od 2:1 što je bio i konačan rezultat utakmice.

Mladost je igrala u sastavu: Aničić, Bratić, Koprivica, Salatić,  Avdalović (od 78 min. Delić), Dubljević, Dangubić, Jokanović, Sušić, Bjelogrlić i Komnenić.

Nakon 19 odigranih kola na prvom mjestu je ekipa FK „Napredak“ iz Donjeg Šepka sa 48 bodova ispred FK „Famos“ iz Vojkovića sa 36 bodova. Ekipa FK „Mladost“se nalazi na 11. mjestu sa osvojenih 24 boda.

U narednom 20. kolu Prvenstva Druge Lige grupa „Istok“ koje se igra  u subotu, 08. aprila sa početkom u 16:00 časova, fudbaleri Mladosti dočekuju ekipu FK „Vlasenica“ iz Vlasenice.