Fudbal: 1/16 Kup-a Crvena Zvijezda (Obudovac) – Mladost 1:3

Fudbaleri Mladosti plasirali su se u osminu Kupa RS pobjedom u Obudovcu protiv domaće Crvene zvijezde, člana Regionalne lige RS, grupa „centar“ sa 3:1.

Domaći su poveli u 21. minutu golom Jovana Panića, a rezultat je mogao biti povoljniji za domaćina da su šanse iskoristili Simić u 26. i Stanković u 37. minutu.

Mladost je izjednačila u 41. minutu golom koji je postigao Miroslav Prelo. Vladimir Todorović je sa oko 20 metara iz slobodnog udarca pogodio prečku.

Drugo poluvrijeme je prošlo u znaku Mladosti. Dobra igra je krunisana golovima Dragana Goranovića u 74. minutu i Boška Pušare u 81.minutu.

CRVENA ZVIJEZDA: Bijelić, J. Josić, Milovanović (od 77. Đokić), Filipović (od 85. P. Josić), Ristić, Panić, Stanković, Simić, Teodorović, P. Jovanović, Đ. Jovanović (od 72. Pejić).

MLADOST: Guzina, Lozo, Todorović, Mrković, Vico (od 84. Dubljević), Komnenić, Goranović D, Prelo (od 67. Pušara), Vasiljević, Sušić (od 46. Goranović T), Andrić.