FK “Velež” Nevesinje -FK “Mladost” 4:2

Fudbaleri Mladosti su u 28. kolu Prvenstva  Druge Lige grupa „Istok“ gostovali u Nevesinju gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Velež“. Nakon 90 minuta zanimljive igre, sa dosta šansi i postignutih pogodaka, utakmica je završena rezultatom 4:2 za domaćina. Fudbaleri Mladosti su svoju bolju igru krunisali pogotkom Sretena Nikolića u 10. minutu  i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U 65. minutu Sreten Nikolić je postigao svoj drugi pogodak za rezultat od 2:0.

Odmah u 66. minutu igre nakon opravdano dosuđenog penala, domaćini su preko Petkovića smanjili rezultat na 2:1. Nakon izvršenih izmjena, domaćini su u intervalu od 10 minuta postigli 3 pogotka. Prvo je u 82. minutu Kilibarda izjednačio na 2:2, a Drašković je svojim pogotcima u 86. i 90. minutu igre donio pobjedu domaćinu za konačnih 4:2.

Mladost (Gacko): Aničić, Antelj, Pejić, Salatić (od 66 min. Dubljević), Komnenić, Koprivica (od 63 min. Lambić), Bokić, Nikolić, Avdalović, Delić, Jokanović (od 63 min. Ćeranić).

Nakon odigranih 28 kola, Mladost se nalazi na devetom mjestu sa osvojenih 35 bodova. Na prvom mjestu se nalazi Napredak iz Donjeg Šepka sa osvojenih 66 bodova.

U narednom 29. kolu Prvenstva RS koje se igra u nedelju 04.06. sa početkom u 17.30 časova, fudbaleri Mladosti su domaćini  ekipi FK „Ilićka 01“ iz Brčkog.