FK „Mladost“ Rogatica – FK „Mladost“ Gacko 2:0

Proteklog vikenda, fudbaleri Mladosti su u 12. kolu Druge lige Republike Srpske, grupa „Istok“, gostovali u Rogatici gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Mladost“. Domaćini su poveli u 23. minutu, pogotkom Tadića. Kada su svi očekivali poslednji zvižduk sudije Tekića iz Zvornika, domaćini su bili spretniji i golom Neškovića u 90. minutu poveli sa 2:0 čime su potvrdili pobjedu i tri nova boda.

Utakmica je imala dosta prekršaja, a rezultat toga je i osam žutih i dva crvena kartona, po jedan na obje strane. Od 63. minuta, fudbaleri Mladosti su igrali sa igračem manje, nakon isključenja Novaka Sušića, zbog dva žuta kartona.

Nakon odigranih 12 kola, Mladost se nalazi na dvanaestom mjestu sa osvojenih 15 bodova.

U narednom 13. kolu Prvenstva RS koje se igra u subotu 05. novembra, sa početkom u 14 časova, fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Velež“ iz Nevesinja.

U 9. kolu Omladinske kvalitetne lige FSRS „JUG“ grupa Hercegovina (Predpioniri, Pioniri i Kadeti) proteklog vikenda, Omladinci Mladosti su gostovali u Bileći gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Hercegovac“. Kadeti domaće ekipe su bili bolji i pobijedili rezultatom 2:0. Predpioniri domaćina su pobijedili rezultatom 2:0, a Pioniri Mladosti su zasluženo pobijedili domaćina rezultatom 2:1.

U 10. kolu Omladinske kvalitetne lige FSRS „JUG“ grupa Hercegovina (Predpioniri, Pioniri i Kadeti) koje se igra u nedelju 06. novembra, Omladinci Mladosti su domaćini ekipi FK „Velež“ iz Nevesinja. Utakmice počinju od 10 sati.