FK “Mladost” Rogatica – FK “Mladost” Gacko 2:0

Fudbaleri Mladosti su u okviru 4. kola Prvenstva Druge Lige grupa „Istok“ gostovali u Rogatici, gdje su se sastali sa imenjakom domaćom ekipom FK „Mladost“. Domaći su poveli već u 3. minutu igre pogotkom Mihajlovića. Na drugi pogodak se nije čekalo dugo, jer je već u 12 minutu Močević povisio rezultat na 2:0 za domaću Mladost. Do kraja utakmice igralo se po sredini terena sa nekoliko poluprilika za postizanje golova.

U ekipi Mladosti iz Gacka nedostajala su tri igrača zbog povreda, kao i šest igrača kako iz opravdanih tako i neopravdanih razloga.

Mladost je igrala u sastavu: Šuković, Bratić, Bokić, Antelj, Pejić (od 23. min Crnogorac), Delić (od 88. min Dubljević D.), Salatić, Bjelogrlić, Avdalović, Jokanović, Komnenić.

Nakon 4 prvenstvena kola, na prvom mjestu je ekipa FK „Sloga“ iz Gornjeg Crnjelova sa maksimalnih 12 bodova, a ekipa Mladosti nalazi se na 6 mjestu sa 6 bodova.

U narednom 5. kolu Prvenstva Druge Lige grupa „Istok“ koje se igra  u subotu 09.09.2017. godine, sa početkom u 17 časova, fudbaleri Mladosti dočekuju ekipu FK „Guber“ iz Srebrenice.

Prije ove utakmice u srijedu 30.08.2017. godine, odigrana je KUP utakmica PFS Trebinje, u kojoj su fudbaleri Mladost poraženi od ekipe FK „Velež“ iz Nevesinja, nakon boljeg izvođenja penala rezultatom 6:5. Rezultat u regularnom dijelu utakmice je bio 3:3.

U  okviru 1. kola jesenjeg dijela prvenstva Omladinske kvalitetne lige, PFS Trebinje grupa „JUG“ koje se igra u nedelju 10.09.2017. godine, omladinci Mladosti (predpioniri, pioniri i kadeti) su domaćini omladinskim selekcijam FK  „Sutjeska“ iz Foče. Utakmice počinju od 10 časova.