FK „Mladost“ Gacko – FK „Sloga Junajted“ Bijeljina 4:1

Fudbaleri Mladosti su u 12. kolu Druge lige RS bili domaćini ekipi FK „Sloga Junajted“ iz Bijeljine. Utakmica prava prvenstvena sa dosta šansi i lijepih golova zahavaljujući najboljem igraču utakmice Goranoviću koji je sa dva gola u 63. i 70. minutu preokrenuo rezulatat u korist domaćih nakona vođstva gostiju pogotkom koji je postigao Tonković u 45. minutu prvog poluvremena za vođstvo od 0:1. Treći pogodak za domaćina je djelo Drakula u 81. minutu a četvrti za konačan rezultat od 4:1 je djelo Pušare.

Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Mrković, Salatić, Petković, Goranović (Samardžić),Komnenić (Dubljević), Ćeranić (Topalović), Sušić, Šiljegović, Drakul, Pušara.

Nakon odigranih 12 kola na prvom mjestu je ekipa FK „Napredak“ iz Donjeg Šepka sa 26 bodova. Mladost se nalazi na šestom mjestu sa osvojenih 17 bodova.

U narednom 13. kolu Prvenstva RS, Druga liga „Istok“ koje se igra u nedelju 08. novembra sa početkom u 13:30 časova fudbaleri Mladosti gostuju kod ekipe FK „Proleter“ iz Dvorova.