Dvostruka pobjeda odbojkašica Gacka u Banjaluci

Prethodni vikend bio je uspješan za ŽOK Gacko jer su se iz Banjaluke vratile sa dvije pobjede, čime su se učvrstile na vrh tabele PL BiH.

U petak veče u Sportskoj dvorani Borik bile su bolje od BL Voleja, savladavši ih 3:0, pritom domaćim igračicama odbojkašice iz našeg grada po setu dozvolile su da uzmu samo po 18 poena.

Uz to, važno je naglasiti da su jedini poraz naše odbojkašice doživjele upravo protiv njih i to u Gacku.

Većih problema nisu imale ni sinoć kada su izabranice Saše Slijepčevića dobile 3:1 ŽOK Borac, a šansu su dobile igračice koje imaju manju minutažu.

Podsjećamo, ŽOK Gacko je lider na tabeli, drugo je Bimal Jedinstvo, a upravo između ove dvije ekipe tražiće se novi šampion PL BiH.