Drugo kolo: FK “Drina” Zvornik – FK “Mladost” Gacko 5:0

Fudbaleri  Mladosti su u drugom kolu Druge lige RS grupa „Istok“ gostovali u Zvorniku gdje su se sastali sa domaćom Drinom, povratnikom iz Prve lige RS.

Ekipa domaćina pokazala je mnogo bolju igru, pogotovo u drugom poluvremenu kada je ekipa Mladosti pala na fizičkom planu, što je uzrok kasnog početka priprema. Domaćini su poveli golom Markovića iz penala u 33. minutu. Kada se očekivao kraj prvog poluvremena, Damjanović postiže pogodak za 2:0 što je bio rezultat prvog poluvremena. Mreže miruju sve do 77. minuta kada u razmaku od deset minuta domaćini postižu tri pogotka za visoku pobjedu domaćina. Spasojević u 77. minutu trese mrežu golmana Guzine za 3:0, da bi u 83. minutu Alić postigao četvrti pogodak. U 87. minutu Damjanović postiže svoj drugi pogodak za ubjedljivu i zasluženu pobjedu domaće ekipe od 5:0.

Gledalaca: 150,

Strijelci: Marković u 33. minutu iz penala, Damjanović u 45. i 87. minutu, Spasojević u 77. i Mitrović u 83 minutu,

Sudije: Đukić i Mitrović (Bijeljina) i Milovanović (Vlasenica),

Žuti kartoni: Mrković, Komnenić, Vuković i Salatić (Mladost),

Drina(Z): Todorović, Erić, Vasiljević, Jevtić (od 74. min Spasojević), Mitrović (od 78. min Alić), Damjanović, Marković, Pljevaljčić, Jokić, Boričić (od 85. min Alempić), Vasić.

Mladost: Guzina S, Guzina J, Mrković, Lozo, Bratić, Komnenić, Salatić, Drakul (od 78. min. Delić), Vuković, Goranović (od 88. min Ilić), Ćeranić.

Nakon odigrana 2. kola, na prvom mjestu je ekipa FK „Leotar“ iz Trebinja sa šest bodova. Mladost se nalazi na trinaestom mjestu sa osvojenih tri boda.

U narednom 3. kolu jesenjeg dijela Prvenstva RS – Druga liga „Istok“, koje se igra  u subotu 24. avgusta sa početkom u 17: 30 časova, fudbaleri Mladosti dočekuju ekipu OFK „Glasinac 2011“ sa Sokoca.