Druga liga 18. kolo: FK “Proleter” Dvorovi – FK “Mladost” 2:2

Fudbaleri “Mladost” su u 18. kolu Druge lige RS grupa Istok, gostovali u Dvorovima gdje su se sastali sa domaćom ekipom FK „Proleter“, i ostali neporaženi. Mladost je povela u 16. minutu golom Avdalovića i tim rezultatom se otišlo na odmor. Domaćini su izjednačili u 54. minutu pogotkom Vanovca. U 66. minutu igrač domaćih, Maksimović, postigao je autogol za vođstvo Mladosti od 2:1, da bi isti igrač u 80. minutu postigao pogodak za Proleter i izjednačenje na 2:2, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Strijelci: Avdalović u 16. minutu i Maksimović u 66. minutu (autogol) za Mladost, Vanovac u 54. minutu i Maksimović u 80. minutu za Proleter.

Sudije: Petković, Vuković i Kapur (Brčko),

Žuti kartoni: Nikolić Sreten (Mladost),

Mladost je igrala u sastavu: Guzina, Bokić, Nikolić (od 90. min Goranović M), Koprivica, Lozo, Salatić, Goranović, Komnenić, Avdalović, Bjelogrlić (od 57. min Dubljević), Delić (od 90. min Bratić).

Nakon 18 kola, na prvom mjestu je ekipa novog drugoligaša FK „Sloge“ iz Gornjeg Crnjelova sa 44 boda. Mladost se nalazi na šestom mjestu sa 25 bodova.

U narednom 19. kolu Prvenstva RS–Druga liga „Istok“, koje se igra u srijedu 04.aprila sa početkom u 16 časova, fudbaleri Mladosti su domaćini ekipi FK „Mladost“ iz Rogatice.