Domaćinu bodovi : Mladost –Drina HE- 2:1

Fudbaleri “Mladosti” su u 5. kolu  Prve lige Republike Srpske bili domaćini ekipi FK „Drina HE“ iz Višegrada. Domaći su nakon 90 minuta igre bili bolji i pobijedili rezultatom 2:1.

Utakmica je odigrana po veoma teškom terenu, ali prikazana igra bila je na zadovoljavajućem nivou. Golove za domaćina postigli su Komnenić Rajko u 20. minutu i Vico Miljan u 65. minutu igre. Strijelac za gostujuću ekipu bio je Mirković Ivan u 48. minutu iz penala. Mladost je igrala u sastavu: Marković, Salatić, Mrković, D. Goranović, Vico, Prelo (od 64. min. Vuković),Toholj (od 78. Pušara), Andrić, Komnenić, Ćeranić (od 90. min. Lozo).

Nakon odigranih pet kola, na prvom mjestu se nalazi ekipa FK „Leotar“ iz Trebinja sa 12 bodova, na drugom je ekipa FK „Kozara“ iz Gradiške sa 10 bodova a „Mladost“ se našla na trećem mjestu, takođe sa osvojenih 10 bodova ali slabijom gol razlikom.

U narednom, 6. kolu Prvenstva koje se igra  u subotu 20. septembra 2014. godine sa početkom u 16:00 sati, fudbaleri „Mladosti“ gostuju u Vlasenici, gdje se sastaju sa novim prvoligašem FK „Vlasenica“.

U 8. kolu jesenjeg dijela prvenstva Omladinske lige BiH grupa „JUG“ koje je odigrano u nedelju 14. septembra 2014. godine, omladinci „Mladosti“ su gostovali u Čapljini gdje su se sastali sa  vršnjacima NK „Čapljina“. Kadeti i juniori “Mladosti” su poraženi od vršnjaka iz Čapljine rezultatom 4:1.

U sledećem, 9. kolu koje se igra u nedelju 21. septembra 2014. godine, omladinci „Mladosti” dočekuju vršnjake  HNK „Branitelj“ iz Mostara. Utakmice počinju u 10:00 sati- za kadete i 12 sati- za juniore.